KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5486433

nr 548 6433

Gravyrer

2 st, 1800-tal, Gustav III, krönt ram, 20x16 resp 35x23

Utrop:

300 kr

Såld:

2.700 kr

måndag 27 oktober 2008
kl 17:30:02